Postè kat minimalis · Brazil

Porto Velho — Porto Velho Map Poster & Print

8.7619° S / 63.9039° W

A frontier capital on the east bank of the Madeira, its grid ending abruptly where the wide river begins.

Porto Velho map poster — ClassicPorto Velho map poster — NoirPorto Velho map poster — PaperPorto Velho map poster — BlueprintPorto Velho map poster — Sand
$9yon sèl fwa · tout 6 gwosè yo · telechaje touswit
Personalize tèks la ak fon lan
  • Sa w wè a, se egzakteman sa w ap resevwa
  • Jiska 7,200 × 10,800 px · 300 DPI
  • PNG + PDF pare pou enprime
  • San filigràn

Yon vil, senk atmosfè

Porto Velho nan tout estil

Peze yon style pou wè li sou mi a. Chak style koute menm pri — enprime, ankadre oswa kòm fichye HD.

Porto Velho map poster — 300 DPIPiksèl reyèl · fichye enpresyon 24 × 36″

Byen klè pou enprime

Chak ri nan Porto Velho, byen file

Sa a se yon zoom 100% sou vrè fichye enpresyon an. Chak afich — enprime, ankadre oswa telechaje — jenere sou sèvè nou yo nan 300 DPI, jiska 7,200 × 10,800 piksèl, konsa menm pi piti wout yo rete klè sou yon enpresyon 24 × 36″.

Sou mi a

Porto Velho lakay ou

Porto Velho map poster in a walnut frame, artdeco interiorPorto Velho map poster in a white frame, coastal interiorPorto Velho map poster in a black frame, industrial interior

Kat la

Porto Velho Map Poster & Print

Porto Velho, the capital of Rondônia, stands on the eastern bank of the Madeira River, one of the major tributaries of the Amazon. The plan of the city is simple and easy to read. A grid of streets spreads inland from the waterfront, and the river forms a hard western edge. Beyond the urban area, the street network quickly thins into roads leading through farmland and forest.

The city grew up around the construction of the Madeira-Mamoré Railway in the early twentieth century. This notoriously difficult project was built to carry rubber past the rapids of the Madeira. The old railway yard near the river is still one of the best-known places in town. Upstream, the Santo Antônio hydroelectric dam now spans the river.

A Porto Velho map poster is defined by the contrast between the orderly grid and the sweeping curve of the Madeira. The river takes up a large part of the frame. This gives the design a strong, simple structure that reads well on a wall from a distance, even at the smaller print sizes.

Popilasyon
548,952
Kowòdone
8.7619° S / 63.9039° W
Altitid
90 m
Fis orè
Porto Velho
Rejyon
Porto Velho, Brazil
01

Madeira River

The broad river runs along the western side of the city. Its width dwarfs the streets beside it and gives the map a bold mass of water that anchors every style.

02

Railway heritage

The historic yard of the Madeira-Mamoré Railway sits near the waterfront, a reminder that the city was founded around the line and its difficult construction.

03

Inland grid

Streets run in a fairly regular pattern away from the river and loosen into larger blocks and longer avenues toward the outskirts.

Fè l pou ou

Ankadre moso pa w nan Porto Velho

Ajoute yon dat, yon non oswa pwòp fraz pa w, chanje estil, gwosè oswa oryantasyon.

Apèsi gratis la se nan rezolisyon ba avèk yon watèrmak. Enpresyon ak fichye HD yo jenere nan 300 DPI, jiska 7,200 × 10,800 px, san watèrmak.

Poukisa Porto Velho

Yon kat ki gen sans

Many people pass through Porto Velho for work, government business or family, and a map of it is a clear, uncluttered souvenir of the Amazonian frontier. The title, subtitle and coordinates line are all editable, so the poster can mark a move, an anniversary or a birthplace.

The poster comes in five styles: Classic black and white, Noir, Paper, Blueprint for a technical look, and Sand for warmer interiors. Try the free 900 px preview first, then choose the $9 digital files or a printed matte poster with an optional wooden frame.

Kòmande afich Porto Velho a
Sa ki nan telechajman HD a300 DPISan filigrànPNG + PDF
Gwosè enpresyonRezolisyonFichye
30 × 40 cm11.8 × 15.7″3,543 × 4,724 pxPNG · PDF
29.7 × 42 cm (A3)11.7 × 16.5″3,508 × 4,961 pxPNG · PDF
42 × 59.4 cm (A2)16.5 × 23.4″4,961 × 7,016 pxPNG · PDF
45.7 × 61 cm18 × 24″5,400 × 7,200 pxPNG · PDF
50 × 70 cm19.7 × 27.6″5,906 × 8,268 pxPNG · PDF
61 × 91.4 cm24 × 36″7,200 × 10,800 pxPNG · PDF

Pou konpare, apèsi gratis la gen 900 px lajè, li gen filigràn epi li fèt pou ekran. Fichye HD yo gen jiska 8 fwa plis rezolisyon nan chak direksyon epi yo enprime pwòp nan gwosè postè konplè.

Porto Velho Map Poster & Print — FAQ

Kijan pou m kòmande afich Porto Velho a?

Chwazi yon style anlè paj la, epi chwazi Afich Enprime — yon gwosè epi, si w vle, yon kad — oswa Fichye Dijital HD. Peman an fèt nan yon sèl etap, epi paj kòmand ou a mete ajou kou peman an konfime.

Kijan afich Porto Velho enprime a ye?

Li enprime sou papye mat premium 200 gsm nan youn nan sis gwosè, soti nan 30 × 40 cm rive nan 24 × 36″. Afich enprime yo kòmanse nan $39, livrezon enkli.

Èske m ka kòmande afich Porto Velho a ankadre?

Wi. Chwazi yon kad an bwa solid nan koulè nwa, blan, chenn natirèl oswa bwa fonse. Li vin ak yon vit ki pa kase epi li pare pou pandye. Afich ankadre yo kòmanse nan $99, livrezon enkli.

Konbyen tan livrezon an pran, e konbyen li koute?

Livrezon gratis nan plis pase 60 peyi. Chak afich enprime pa patnè enprimeri ki pi pre w la nan plis pase 30 peyi, e anjeneral li rive nan 3 a 7 jou ouvrab. Ou ka suiv estati a ak swivi kolis la nan Kòmand mwen yo. Kèk peyi pran 2 a 5 semèn, e kote nou poko livre, sit la di w sa anvan w peye.

Kisa pou m fè si afich mwen an rive domaje?

Voye nou yon foto nan 14 jou apre livrezon an epi nou ap reenprime li gratis oswa remèt ou lajan w.

Èske m ka ajoute non nou oswa yon dat sou afich Porto Velho a?

Wi. Nan editè a sou paj sa a, chanje tit la, soutit la ak liy kowòdone yo pou nenpòt sa w vle, epi chwazi yon style ak yon gwosè. Kòmand enprime, ankadre ak dijital yo tout itilize egzakteman desen w lan.

Kisa m jwenn ak fichye dijital HD yo?

Pou $9 ou jwenn fichye PNG 300 DPI ak PDF pare-pou-enprime nan tout sis gwosè yo, san watèrmak, pou enprime kote w vle. Pa sèten toujou? Telechaje yon apèsi gratis ak watèrmak anvan.